گروه علمی سیناپس
را بیشتر بشناسید


درباره ما

Brain Bee

" فرصتی بی نظیر برای نوجوانان 13 تا 18 ساله برای کشف جهان شگفت انگیز مغز و علوم اعصاب " این مسابقه هر ساله در سطح دنیا با هدف علاقه مند سازی دانش آموزان به مطالعه مغز و کارکردهای آن و پرورش استعدادهای جوان در حوزه علوم اعصاب برگزار می شود. تاکنون 8 دوره این مسابقه در ایران برگزار شده است.
درباره ما

هفته آگاهی از مغز

هفته جهانی آگاهی از مغز هرساله در ماه مارس (اسفند ماه) برگزار می شود. هدف از برگزاری این رویداد جهانی افزایش علاقه مندی به دنیای شگفت انگیز مغز و علوم اعصاب می باشد. گروه علمی ترویجی سیناپس در همین راستا به تولید مدیاهای تخصصی و برگزاری رویدادهای علمی ترویجی در این هفته می پردازد.

درباره ما

دوره های آموزشی

سیناپس برگزار کننده دوره های تخصصی در حوزه های علوم اعصاب، توانبخشی، روانشناسی، ثبت و تحریک مغزی ویژه متخصصین، درمانگران، کارشناسان، دانشجویان و علاقه مندان در راستای توانمندسازی ایشان و ارتقا سرمایه های شناختی جامعه می باشد.
درباره ما

CogTalk

رویداد سخنرانی علمی-ترویجی COG-TALK در نظر دارد با معرفی صحیح علوم شناختی و حوزه های آن، قدمی را برای گسترش و پیشرفت این علم و کاربردی کردن آن در کشور بر دارد. رویداد کاگ تاک تاکنون 3 بار توسط گروه علمی سیناپس برگزار شده است و بیش از 200 مروج علم در این رویداد معرفی شده‌اند.

90

محصول شناختی

7500

دنبال کنندگان

80

دوره‌های برگزار شده

750

مقاله تخصصی

تاریخچه سیناپس

گروه علمی سیناپس از سال 1394 فعالیت خود را در حوزه آموزش و ترویج علوم شناختی در ایران آغاز کرده است. سیناپس مجری هفته آگاهی از مغز، آزمون بین المللی دانش مغز، مدرسه ها و دوره های آموزشی تخصصی و رویدادهای علمی ترویجی حوزه علوم شناختی و مغز بوده است.

گالری سیناپس

Slide Slide Slide Slide Slide Slide Slide Slide Slide Slide Slide Slide Slide Slide Slide Slide Slide Slide Slide Slide Slide Slide Slide Slide Slide Slide Slide Slide

آموزش به روش سیناپس

گروه علمی سیناپس با بهره گیری از شبکه‌ی گسترده‌ای از اساتید و دانشجویان نخبه علوم اعصاب و شناختی، استاندارد ویژه ای را در ارائه محتوای آموزشی مبتنی بر دانش روز دنیا ارائه می دهد.

دوره های آموزشی گروه علمی سیناپس در حوزه های مختلف علوم شناختی نظیر علوم اعصاب شناختی، روانشناسی، توانبخشی، هوش مصنوعی، نورومارکتینگ، نقشه برداری مغز و ... می باشد.

کاربران سیناپس

حساب کاربری